سفارش تبلیغ
صبا ویژن
صفحه اصلی پیام‌رسان پارسی بلاگ پست الکترونیک درباره اوقات شرعی

98/6/11
3:48 ع

گروه های مخفی از سالها پیش تاکنون در حال گسترش هستند این گروه‌ها رموزی در درون خود دارند که نمی‌خواهند افراد عادی از آن باخبر شوند گروه اسکال ان بونز و فراماسونری و سایر گروه های مخفی

برای همین اطلاعات خود را سینه به سینه از طریق کتاب‌های بسیار خاص مطرح می‌کنند این کتاب ها فقط در دسترس افراد درون این گروه هاست و خروج این کتاب‌ها به بیرون یعنی عدم تبعیت از قوانین و عدم تبعیت از قوانین گروه مجازات بسیار سختی در پی دارد.

که کوین ترودو را در چنین دامی انداختند.

در بسیاری از کتب باستان گفته شده که گروه های مخفی نفوذ بسیار زیادی در امور مهم تصمیم های اساسی کشورهای مختلف دارند تصمیم هایی که می تواند منجر به دگرگونی های بزرگ شود.

 

کوین ترودو در گروه های مخفی

کوین ترودو میلیاردی است که سالیان دراز در گروههای مخفی برادر هود اسکال اند بونز و فراماسونری بوده است و آموزش‌های زیادی در این گروه خود دیده است از طریق به کارگیری این آموزش ها ثروت زیادی خلق کرده است.

همانند تمام کسانی که در این گروه ها هستند.

کوین ترودو در گروه های مخفی

کوین ترودو در دوره آرزوی تو دستور توست می‌گوید گروه های مخفی حتی در سیستم آموزشی یک کشور هم نفوذ دارند و به گونه ای آن را می چینند تا افراد عادی در این سیستم از کتاب خواندن بیزار شوند.

معلوم نیست دقیقا این اتفاق از سمت چه گروهی می افتد

برادر هود اسکال ان بونز فراماسونری یا سایر گروه های مخفی….

 

گروه های مخفی و تاثیر آنان

این سیستم متاسفانه در کشور ما ایران وجود دارد این سیستم به گونه ای عمل می کند که دانش آموز به جای این که مشتاق برای مطالعه کتابهای بیشتر شود از آن گریزان می شود و تمام آن بر می گردد.
به سیستم خوانش دانش آموز و اینکه چگونه مهارت خواندن را می آموزد که نسبت به مطالعه بی انگیزه گردد.

جالب است که کوین ترودو در سمینار کوه های آلپ می گوید گروه های مخفی در کتب مذهبی برخی از کشورها دست می برند و باور های مخرب قرار می دهند شما تصور کنید سال ها در کتاب مذهبی چیزی می خواندید که توسط این گروه های مخفی نوشته شده است.

گروه های مخفی و تاثیر آنها

در میان این گروه های مخفی افراد خیرخواهی قرار دارند سعی می کنند قوانین موفقیت را که در درون آنهاست به بیرون منتشر کنند.

اولین شخصی که دست به چنین کاری زده اندرو کارنگی بوده است.

اندرو کارنگی در گروه مخفی بوده است و زمانی که این اسرار را به ناپلئون هیل می گوید ناپلئون هیل تمام آن ها را در کتاب قوانین طلایی موفقیت فاش میکند به محض انتشار این کتاب ‏هنری فورد موسس کارخانه ماشین سازی فورد در آمریکا ناراحت می شود،
که چرا اندرو کارنگی این قوانین را به یک روزنامه نگار گفته و آنها را در کتابی نوشته که این کتاب در دسترس همگان قرار دارد
این کتاب توسط هنری فورد جمع آوری می شود و تمام آن از تمام کتاب فروشی ها ناپدید می گردد بعد از آن ناپلئون هیل آن قوانین راه در کتاب آبکی تری به نام بیندیشید و ثروتمند شوید می آورد.

ناپلئون هیل تمام زندگی اش را صرف یادگیری قوانین موفقیت ثروتمندان می‌کند و اندرو کارنگی ماموریتی به او می دهد.

آن هم مشاهده ی زندگی افراد موفق که به واسطه اندرو کارنگی می تواند به طور مستقیم با آنها در ارتباط باشد.
همچنین سهم بزرگی از این قوانین توسط اندرو کارنگی به او گفته می‌شود.

افراد معروف و ثروتمند که قوانین موفقیت را در گروه های مخفی آموختند

 • اندرو کارنگی
 • هنری فورد
 • ابراهام لینکلن
 • فرانکلین روزولت
 • جان اف کندی
 • نیکسون
 • جورج هربرت واکر بوش
 • جرج واکر بوش
 • باراک اوباما
 • جان کری
 • خاندان کلینتون
 • ترامپ
  و افراد بسیاری که به صورت مخفی در این گروه قرار دارند و کسی اطلاع ندارد.

و تعداد بسیاری از سناتورهای آمریکا و افراد معروف دیگر همگی در این گروه های مخفی هستند، اگر از آنها بپرسید آیا شما عضو این گروه های مخفی هستید به شما خواهند گفت بله من عضو این گروه های مخفی هستم

و اگر از آنها بپرسید در این گروه های مخفی چه چیزی به شما می گویند از پاسخ دادن به این سوال طفره خواهند رفت.

در مصاحبه ای از ترامپ میپرسند راز موفقیت چیست؟

او می گوید موفقیت و ثروتی که من دارم ژنتیکی است.
همین پاسخ نشان می دهد این فرد نمی خواهد قوانین موفقیتش را فاش کند.

گروه مخفی اسکال ان بونز یا همان جمجمه و استخوان

یکی از معروف ترین گروه ها گروه مخفی اسکال ان بونز است این گروه جامعه کوچکی است که در دانشگاه ییل در سال 1832 شکل گرفت و یکی از قدیمی ترین جوامع دانشجویی مخفی در ایالات متحده است.

مکان های گروه های مخفی

در این گروه مراسمات هر یکشنبه و سه شنبه در مراسمی شبیه مراسمی که فراماسونرها برگزار می‌کنند دور هم جمع می شوند و در خصوص مفاهیمی با یکدیگر تبادل نظر می کند.
بوش و پدرش جزوه اعضای مخفی این گروه ها بودند.

گروه فراماسونری ها

این گروه و ریشه اش به انگلستان برمی‌گردد و در آنجا توسط معماران حرفه‌ای و سنگ تراشان شکل گرفته و کم کم گسترش گرفته و اکنون در تمام جهان کانون های مختلف دارد.

در این گروه 33 درجه وجود دارد که افراد ارشد در درجه 33 قرار دارند و این عدد از آیینه باستان مصر گرفته شده است.
در این درجه بندی در مراحل ابتدایی به فرد هیچ چیزی گفته نمی شود اما زمانی که او این مفاهیم را درک می کند و آنها را به کار می بندد و کم کم نتایجی می‌گیرد و درجه بالا می‌رود،
آرام آرام اثر بیشتری از سر را بر او آشکار می کنند.

آن ها آیین و مراسم خاصی در روزهای یکشنبه و سه‌شنبه دارند.
این گروه مخفی همواره سعی دارد آثار معماری خاص که نشان دهنده مفاهیم و معانی خاص است در تمام دنیا داشته باشد و اشکال معماری که مخصوص به فراماسونرها است در تمام کشور ها وجود دارد.

 

منبع مطلب


  

98/6/2
12:28 ع

دیجی کالا یکی از شناخته ترین فروشگاه اینترنتی در ایران است که هر کالایی را که فکرش رو بکنید می توان در دیجی کالا پیدا کرد. قبلا دیجی کالا تمرکز خود را فقط در کالا های دیجیتال گذاشته بود که رفته رفته گسترده تر و بزرگ تر شد و الان علاوه بر کالای دیجیتال، آرایشی و بهداشتی، خودرو ابزار و اداری، مد و پوشاک، خانه و آشپز خانه، فرهنگ و هنر، اساب بازی و کودک، ورزش و سفر و حتی سوپر مارکت هم فعالیت کرده اند. در این مقاله می خواهیم همه ی روش های کد تخفیف دیجی کالا را بررسی نماییم.

     کد تخفیف دیجی کالا

شکل گیری دیجی کالا

دیجی کالا فعالیت خودش را در سال 1385 آغاز کرد. این استارتاپ توسط حمید و سعید محمدی شروع شد. در زمانی کار خود را آغاز کردند که نه به اندازه امروز، دنیای اینترنت پیشرفت کرده بود و نه مردم اعتمادی به فضای اینترنت داشتند. آن زمان اگر می خواستی از اینترنت استفاده کنی، باید از این کارت های اینترنت دیالاپ می گرفتی، هر صفحه هم که می خواست باز بشه یک، نیم ساعتی صبر می کردی و یک چای و  یا یک قیلون می کشیدی تا صفحه مورد نظر برای شما باز شود.

 

این دو برادر علاقه زیادی به عکاسی داشتند. آنها تصمیم گرفتند بعد از کلی پرس و جو و تحقیق در اینترنت و سایت های خارجی، دوربین عکاسی خود را انتخاب کنند. آن زمان محتوای سایت ها کامل نبود و نتوانستند درست و حسابی محصول مورد نظر خود را در سایت های ایرانی پیدا کنند. آنها بعد از پیدا کردن دوربین عکاسی خود در فروشگاه مورد نظر، دوربین عکاسی خود را به صورت سنتی خریدند. اما این دوربین همان دوربینی نبود که  آنها می خواستند و کیفیت لازم رو نداشت. آنها متوجه شدند که لنز دوربین تعمیر شده است و  به خوبی کار نمی کند.

بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

آنها متوجه دو موضوع بسیار مهمی شدند: اول اینکه محتوا کامل و درستی در فضای اینترنت ایران وجود ندارد. همچنین آنها متوجه ی یک تجربه ی بد از فروش سنتی شدند. به همین خاطر جرقه ی دیجی کالا کلید خورد. آنها تصمیم گرفتند که یک فروشگاه اینترنتی ایجاد کنند که اولا محتوای آن جامع و کامل باشد ثانیا فضای اعتماد رو برای مشتری فراهم کنند تا بتوانند خریدی مطمئن از فروشگاه اینترنتی رو داشته باشند و همچنین ضمات برگشت کالا وجود داشته باشد.

کد تخفیف دیجی کالا

آنها یک گروه هفت نفری در حوزه ی دیجیتال و موبایل تشکیل داند. آنها می خواستند که علاوه بر این که کالاهای باکیفیت در فروشگاه خود می گذارند بتوانند یک نقد و بررسی جامع در مورد محصولات خود بگذارند تا مشتری بتواند به عنوان یک متخصص محصولات را بررسی کند و سپس آن را سفارش دهد. حمید محمدی در سال 92 اعلام کرد بیش از 85 درصد از خرده فروشی ها در دیجی کالا صورت می گیرد. همچنین ارزش سایت دیجی کالا چیزی حدود 150 میلیون دلار برآورد شده است. پرسنل دیجی کالا در حال حاضر چیزی بیش از هزار نفر می باشند. همچنین می توانید اطلاعات بیشتر از دیجی کالا را از اینجا مشاهده نمایید.

با رشد روز افزون سفارشات در دیجی کالا، خیلی ها دنبال تخفیف از دیجی کالا هستند. خب در ادامه می خواهیم تمام روش هایی که می شود از دیجی کالا تخفیف گرفت را بررسی کنیم.

کد تخفیف دیجی کالا – حراج دیجی کالا

پیشنهاد های شگفت انگیز

خب اگر به سایت دیجی کالا رفته باشید مطمئنا بخش پیشنهاد های شگفت انگیز را مشاهده کرده اید. در این قسمت یکسری کالا ها به صورت تصادفی قرار داده می شوند که می توانید در مدت زمان محدودی محصولات را با تخفیف نسبتا کمی دریافت نمایید. این تخفیف ها بعد از زمان مورد نظر برداشته می شوند و کالا های دیگری به این بخش اضافه می شوند.

کد تخفیف دیجی کالا

کد تخفیف دیجی کالا

کد تخفیف دیجی کالا  سایت Mopon

شاید بهترین سایتی که در زمینه آمار تخفیفات عالی عمل کرده سایت Mopon است. این سایت کلا ماهیتش در مورد تخفیفات از برند ها و سایت های مختلف است که شما علاوه بر تخفیفات دیجی کالا، تخفیفات سایت هایی همچون اسنپ، تبسی، ایرانسل، همراه اول، چیلیوری، اسنپ فود و… را مشاهده می کنید. این تخفیفات زماندار هستند و بعد از مدت زمان محدودی باطل می شوند. پس اگر میخواهید از تخفیف ها و آفر های مختلف با خبر شوید حتما به این سایت سر بزنید.

کد تخفیف دیجی کالا

کد تخفیف دیجی کالا

کد تخفیف دیجی کالا  تخفیفان

سایت تخفیفان هم که همانطور از نامش پیداست یک سایتی است که خدمات و آفر های تخفیفی را در شهر های محتلف ارائه می دهد. یکی از قسمت های که خیلی پرطرفدار  هم هست کد های تخفیف دیجی کالا است. که من خودم چند روز پیش از دیجی کالا خرید کردم که یک کد تخفیف 20 هزار تومانی از تخفیفان دریافت کردم که البته بعد از پرداخت سه هزار تومان، بیست هزار تومان تخفیف از دیجی کالا دریافت کردم، و در هنگام خرید و با وارد کردن کد اختصاصی، تخفیف مورد نظر اعمال شد.

کد تخفیف دیجی کالا

کد تخفیف دیجی کالا

حتی آنقدر این بخش برای تخفیفان پرطرفدار و پربازدید بوده است که گاها روی کلمه تخفیف از دیجی کالا هم در گوگل ادوردز تبلیغ رفته است. به هر حال سایت تخفیفان هم یکی از سایت های مورد اعتماد است که می توانید از تخفیفات آن نیز استفاده نمایید.

کد تخفیف در برند های مختلف

دیجی کالا با یکسری برند ها هم همکاری کرده است که می توانید کد های تخفیفی در آنجا هم مشاهده کنید. از این رو به برخی از این سایت ها اشاره می کنیم.

کد تخفیف دیجی کالا، شاتل

شاتل در واقع یک سایتی است که خدمات اینترنت را برای کاربران خود فراهم می کند و در کل مجموعه ای فعال در این حوزه به حساب می آید. در بعضی مواقع دیده شده که شاتل برای مشترکین خود تخفیفاتی از دیجی کالا را به کاربران خود ارائه می دهد.

کد تخفیف در اپلیکیشن ها

دیجی کالا با یکسری برند ها هم کار کرده است مثلا شما در ایرانسل من می توانید کد های تخفیفی که به صورت روزانه ارائه می شود را مشاهده و دریافت نمایید. همچنین می توانید این کد های تخفیفی رو هم در سایر اپلیکیشن ها، همچون نماوا، نوار، ایران صدا و… مشاهده نمایید.

کد تخفیف دیجی کالا

کد تخفیف دیجی کالا ، رایتل

رایتل یکی از اپراتور های دیگر در زمینه ی ارائه خدمات سیم کارت و اینترنت است. این شرکت با همکاری هایی که با دیجی کالا داشته است یکسری کد های تخفیفی را برای مشتریان خود در نظر گرفته است. این تخفیف ها، برای خرید هایی که بالای صد هزار تومان می باشد در نظر گرفته شده است. در صورتی که سیم کارت رایتل دارید می توانید با ارسال دیجی کالا به 920920 از تخفیف های دیجی کالا و نحوه ی استفاده از آن با خبر شوید.

کد تخفیف دیجی کالا

خبرنامه ایمیلی و پیامکی دیجی کالا

در سایت دیجی کالا قسمتی تعبیه شده است که می توانید از آخرین تخفیف ها و خبر های دیجی کالا باخبر شوید. بدین منظور به بخش پایین سایت رفته و با وارد کردن ایمیل خود می توانید از آخرین خبر ها و آفر های دیجی کالا با خبر شوید.

کد تخفیف دیجی کالا

کد تخفیف در خرید ها و بسته بندی های دیجی کالا

در برخی مواقع و به طور شانسی ما وقتی از دیجی کالا خرید می کنیم، می بینیم که کارت های هدیه در داخل این دسته بندی ها وجود دارد که می توانید از آن کد، برای خرید های بعدی خودتان نیز استفاده نمایید.

کد تخفیف دیجی کالا

پیشنهاد های لحظه ای

خب اگر به سایت دیجی کالا بروید، بخش ها و قسمت های مختلفی در این سایت وجود دارد که می توانید مشاهده نمایید. یکی از این بخش ها پیشنهاد های لحظه ای است که می توانید از این کالا ها به صورت تخفیف لحظه ای استفاده نمایید. در این قسمت ممکن است چند دقیقه این محصول برای تخفیف وجود داشته باشد و سپس کالای دیگری جایگزین آن نیز شود.

کد تخفیف در سایت eBon

یکی دیگر از سایت هایی که در زمینه ارائه تخفیفات سایت ها در نظر گرفته شده است سایت eBon است که می توانید از تخفیف ها و آفر های بقیه سایت ها مطلع شوید. در قسمت جستجو می توانید دیجی کالا را جستجو کنید و از تخفیف های دیجی کالا مطلغ شوید.

کد تخفیف دیجی کالا

کد تخفیف در اپلیکیشن دیجی کالا

دیجی کالا برای این که کاربران خود را تشویق کند که اپلیکیشن دیجی کالا را نصب نمایند، یکسری آفر ها و تخفیف ها در اپلیکیشن خود در نظر می گیرد که می توانید با نصب اپلیکیشن دیجی کالا از تخفیف های دیجی کالا مطلع شوید و در صورت لزوم خرید خود را انجام دهید.

کد تخفیف دیجی کالا، ریحون

ریحون یک سایت در زمینه سفارش غذا به صورت آنلاین است  و مشابه برند ها و سایت های دیگر برای خرید های بالای صد هزار تومان، 20 هزار تومان تخفیف در نظر می گیرد. این کد ها یکبار مصرف بوده و برای خرید های اول در نظر گرفته شده است.


  
مشخصات مدیر وبلاگ
 
لوگوی وبلاگ
 

عناوین یادداشتهای وبلاگ
خبر مایه
بایگانی
 
لینک‌های روزانه
 
صفحه‌های دیگر
دسته بندی موضوعی
 
دوستان
 

ترجمه از وردپرس به پارسی بلاگ توسط تیم پارسی بلاگ